Mieszkanie lub dom w stanie surowym to z jednej strony spora radość z możliwości zamieszkania “na swoim”.

 

Z drugiej strony jednak to ogrom pracy i obaw, które są z nimi związane. Wykańczanie czy remontowanie wnętrz mieszkania lub domu dla wielu osób oznacza bowiem konieczność wzywania wielu różnych ekip wykończeniowych oraz ich kontrolowania. Nachodzące na siebie terminy, niezgodność realizacji z naszymi oczekiwaniami, rosnące koszty - to wszystko przeraża i odbiera radość z nowego mieszkania.

 

 

Tymczasem nie musi tak być.

Wystarczy skorzystać z usług naszej firmy by móc liczyć na kompleksowe wykończenie wnętrza pod okiem fachowców. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które sprawia, że szybko i sprawnie radzimy sobie z każdym zadaniem.

 

Nasi klienci mogą więc liczyć na profesjonalne wykonanie prac takich jak m.in. kładzenie podłóg i płytek, malowanie, gładzenie ścian, tapetowanie, zmiany w instalacjach elektrycznych czy wodno-kanalizacyjnych.

Dokładnie zapoznajemy się ze stanem mieszkania lub domu oraz zapoznajemy się z wymaganiami klienta. Dopiero w oparciu o te informacje określamy zakres prac koniecznych do wykonania. Dzięki temu nasi klienci na każdym etapie są informowani o tym jakie prace trzeba wykonać oraz jaki jest ich postęp.

Warto dodać, że podczas wykonywania prac wykończeniowych korzystamy z najwyższej jakości materiałów oraz nowoczesnego sprzętu. Dzięki temu nasze prace są nie tylko solidne i trwałe, ale również szybko realizowane. Nasi klienci mogą więc być pewni, że następne prace remontowe konieczne będą za wiele lat.

 

 

Zaletą naszej oferty są również bez wątpienia atrakcyjne ceny.

 

 

Doskonale rozumiemy, że wykończenie mieszkania lub domu to spore koszty dlatego też staramy się je redukować. Nic więc dziwnego, że nasi klienci są zadowoleni a ich mieszkania prezentują się naprawdę dobrze. Zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą, chętnie udzielimy wyczerpujących odpowiedzi na Państwa pytania.

Dajemy dwa lata gwarancji !

SKONTAKTUJ SIĘ

Z NAMI >

Masz pytania ?

Zadzwoń :

 

+48 606 600 622

 

odbiory@whiteinspirations.pl