Prace remontowe w mieszkaniu lub domu to zawsze spore wyzwanie i stres. Konieczność znalezienia dobrych usługodawców, kontroli ich pracy oraz uzgadnianie terminów czy zakresu prac zabiera dużo czasu i sił. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób zdaje się na pomoc profesjonalistów.

 

 

Oferujemy Państwu kompleksowy nadzór nad Państwa remontem.

 

Usługa ta sprawia, że nie muszą Państwo martwić się o planowanie prac remontowych, dokładność pracowników czy jakość materiałów i narzędzi, z których korzystają. Dokładamy wszelkich starań by remonty przeprowadzane pod naszym nadzorem odbywały się szybko i sprawnie. Przykładamy wagę do rzetelności pracowników dbając, by wykonane przez nich prace remontowe były zrealizowane w należyty sposób. Dbamy również o porządek na terenie domu lub mieszkania co sprawia, że remont jest znacznie mniej uciążliwy dla mieszkańców a sprzątanie po nim trwa o wiele krócej.

Jesteśmy firmą z doświadczeniem, która zatrudnia specjalistów z szeroką wiedzą i wieloletnim stażem pracy. Dzięki temu jesteśmy w stanie wychwycić wszelkie nieprawidłowości i szybko im zaradzić.

 

Zapraszamy do kontaktu.

 

Chętnie przedstawimy Państwu szczegółowo naszą ofertę nadzoru nad remontem i odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości.

 

Dajemy dwa lata gwarancji !

SKONTAKTUJ SIĘ

Z NAMI >

Masz pytania ?

Zadzwoń :

 

+48 606 600 622

 

odbiory@whiteinspirations.pl